St. Kanzian am Klopeiner See ennyit kap: 8,5 / 10, a következő alapján: 36 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (St. Kanzian am Klopeiner See) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: St. Kanzian am Klopeiner See,7 Apartmanok, 1 Kemping, 19 Hotelek, 3 Nyaralók, 1 Üdülőpark, 1 Bungaló, 1 Gasthof és 2 Pensions Ezt is megtekintheti a Zooveren: St. Kanzian am Klopeiner See,11 fényképek nyaralásokról Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: St. Kanzian am Klopeiner See Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: St. Kanzian am Klopeiner See Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Karintia

36 vélemény St. Kanzian am Klopeiner See

• Tegyen a természetért! 8

Zoover link az Ön weboldalára

Több lehetőségért kattintson ide

Poll

Hány pohár alkoholt iszik meg a nyaraláson naponta?