Nesselwängle / Haller am Haldensee ennyit kap: 9,3 / 10, a következő alapján: 11 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Nesselwängle / Haller am Haldensee) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Nesselwängle / Haller am Haldensee,2 Apartmanok, 3 Hotelek, 1 Faház, 3 Gasthof és 6 Pensions Ezt is megtekintheti a Zooveren: Nesselwängle / Haller am Haldensee,21 fényképek nyaralásokról Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Nesselwängle / Haller am Haldensee Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Nesselwängle / Haller am Haldensee Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Tirol

11 vélemény Nesselwängle / Haller am Haldensee

• Tegyen a természetért! -

Zoover link az Ön weboldalára

Több lehetőségért kattintson ide

Poll

Hány pohár alkoholt iszik meg a nyaraláson naponta?