Coral Bay / Akamas / Polis ennyit kap: 7,7 / 10, a következő alapján: 13 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Coral Bay / Akamas / Polis) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Coral Bay / Akamas / Polis,6 Apartmanok, 7 Hotelek, 1 Nyaraló, 3 Apart hotelek és 4 Villák Ezt is megtekintheti a Zooveren: Coral Bay / Akamas / Polis,105 fényképek nyaralásokról Ezt láthatja: 2 videók, erről: Coral Bay / Akamas / Polis Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Coral Bay / Akamas / Polis Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Coral Bay / Akamas / Polis Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Páfosz

13 vélemény Coral Bay / Akamas / Polis

• Tegyen a természetért! -

Zoover link az Ön weboldalára

Több lehetőségért kattintson ide

Poll

Hány pohár alkoholt iszik meg a nyaraláson naponta?