Puerto Plata - Bahia de Maimón ennyit kap: 7,1 / 10, a következő alapján: 78 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Puerto Plata - Bahia de Maimón) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Puerto Plata - Bahia de Maimón,1 Apartman, 17 Hotelek és 1 Villa Ezt is megtekintheti a Zooveren: Puerto Plata - Bahia de Maimón,118 fényképek nyaralásokról Ezt láthatja: 7 videók, erről: Puerto Plata - Bahia de Maimón Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Puerto Plata - Bahia de Maimón Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Puerto Plata - Bahia de Maimón Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Dominicaanse Republiek

78 vélemény Puerto Plata - Bahia de Maimón

7,1