Le Bois-Plage-en-Ré (Charente Maritime) ennyit kap: 8,1 / 10, a következő alapján: 37 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Le Bois-Plage-en-Ré (Charente Maritime)) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Le Bois-Plage-en-Ré (Charente Maritime),13 Kempingek, 5 Hotelek, 2 Nyaralók, 1 Üdülőpark és 1 Szoba reggelivel Ezt is megtekintheti a Zooveren: Le Bois-Plage-en-Ré (Charente Maritime),1 Fénykép a nyaralásról Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Le Bois-Plage-en-Ré (Charente Maritime) Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Le Bois-Plage-en-Ré (Charente Maritime) Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Poitou Charentes

37 vélemény Le Bois-Plage-en-Ré (Charente Maritime)

8,1
  • Értékelés 8,1