Pefkochori (Kassandra-Chalkidiki) ennyit kap: 5,2 / 10, a következő alapján: 11 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Pefkochori (Kassandra-Chalkidiki)) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Pefkochori (Kassandra-Chalkidiki),8 Apartmanok, 17 Hotelek és 4 Apart hotelek Ezt is megtekintheti a Zooveren: Pefkochori (Kassandra-Chalkidiki),15 fényképek nyaralásokról Ezt láthatja: 1 videó, erről: Pefkochori (Kassandra-Chalkidiki) Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Pefkochori (Kassandra-Chalkidiki) Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Pefkochori (Kassandra-Chalkidiki) Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Vaste land en Evia

11 vélemény Pefkochori (Kassandra-Chalkidiki)

5,2
  • Értékelés 5,2