Értékelések Apart hotel Captains Commodore Admiral***

2014. október 24.

Captains Commodore Admiral***
Értékelések Apart hotel Captains Commodore Admiral***
ZAKYNTHOS - ARGASSI, 291 00, Argassi

Szeretné tudni, hogy mit kell várni ettől a szálláshelytől: Apart hotel Captains Commodore Admiral*** (Argassi)?Akkor nézze meg az itt szereplő értékeléseket.
Apart hotel Captains Commodore Admiral ennyit kap: 8,0 / 10, a következő alapján: 33 vélemény
Szeretné tudni, hogy mit lehet várni ettől a szálláshelytől: Apart hotel Captains Commodore Admiral***(Argassi)?Akkor nézze meg az itt szereplő értékeléseket. Ezt is megtekintheti a Zooveren: 26 fényképek nyaralásokról,erről: Captains Commodore Admiral***,Apart hotel Ezt láthatja: 1 videó, erről: Captains Commodore Admiral***, Apart hotel Még keresgél? Nézze meg az itteni szálláshelyeket: Görögország Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Zakynthos Hasonlítsa össze ezt Apart hotel,Captains Commodore Admiral*** más helyekkel itt: Argassi
Türelmét kérem...

Család kisgyerekekkel, aug. 2011
"Bármikor visszamennék, ajánlom !!!"Lefordít
tini07
10,0

2012. május 24. 2011.08.05.-2011.08.12.-ig voltunk Argassiban Admiral hotelben AI !
Unitravel,Travel Service.
Az irodával meg voltunk elégedve, és a repülés is rendben zajlott késés nélkül szálltunk fel oda és visszafelé is.
A Hotelt bátran ajánlom mindenkinek ,családosoknak főleg !

A szoba berendezésével meg voltunk elégedve.
Az all inclusive-al semmi baj nem volt.Nagyon meg voltunk elégedve.
A strand is megfelelt,főleg hogy gyerekkel voltunk,símán be lehetett sétálni 50 métert úgy hogy akkor ért csak nyakig a víz nekem.Nyugodtan tudott a kisfiam fürödni a lassan mélyülő homokos aljú tengerben!!!
Életem eddigi legjobb nyaralását töltöttem ebben a hotelben,bátran ajánlom mindenkinek családosoknak meg főleg.
Argassi viszonylag nyugis hely,örülök hogy ide mentünk.
Persze este lehetett sétálni,volt „bazársor „  , szórakozóhelyek stb … !
Az étel, a szállás,az ellátás --minden rendben 100%-ig!!!
1 rossz szót sem tudnék mondani,ha akarnék sem.

Család nagyobb gyerekekkel, júl. 2009
"Soha többé"Lefordít
wilkinson family
7,0
4,0
1,0
5,0

2009. július 16. Július 13-án, hétfőn érkeztünk. Nagyon szép a kilátás Captains Hotelből, de mozgássérülteknek nem javasolt, mert több mint 100 lépcső, mire lejutsz az étterembe, hogy egyél valamit. Az ételek nem valami jók, minden nap ugyanaz. A második héten máshol ettünk, mert már nem bírtuk, ami ugye nem túl kellemes, ha egyébként teljes ellátásért fizetsz. Csak 10 szobában szállnak meg angolok, a többiben lengyelek, akik nagyon pofátlanok. A szórakoztatás nem volt valami extra, de a görög est jó volt. A teljes kiszolgálásnak 11-kor vége, fagyit csak a főétkezéseknél adtak, tehát a gyerekek nem ehettek akkor, amikor akartak. Mi a 24/7 nevű helyre mentünk, ahol a legjobb ételeket adják. A sziget körüli hajóútra el kell menni(fantasztikus)! A kakasok már kora reggel kukorékolnak, ami elég idegesítő. Nagyon szép hely, kár, hogy a hotel olyan, amilyen.

Zoover link az Ön weboldalára

Több lehetőségért kattintson ide

Poll

Hány pohár alkoholt iszik meg a nyaraláson naponta?

Ön tulajdonos?

A Zoover különböző szolgáltatásokat nyújt a tulajdonosoknak.Több információhoz kattintson ide!