Diedenshausen / Bad Berleburg ennyit kap: 8,2 / 10, a következő alapján: 7 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Diedenshausen / Bad Berleburg) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Diedenshausen / Bad Berleburg,4 Hotelek, 7 Nyaralók, 1 Gasthof, 1 Falusi turizmus és 5 Pensions Ezt is megtekintheti a Zooveren: Diedenshausen / Bad Berleburg,4 fényképek nyaralásokról Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Diedenshausen / Bad Berleburg Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Diedenshausen / Bad Berleburg Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Noordrijn-Westfalen (Nordrhein-Westfalen)

7 vélemény Diedenshausen / Bad Berleburg

8,2