Oberwiesenthal (Ertsgebergte) ennyit kap: 7,5 / 10, a következő alapján: 17 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Oberwiesenthal (Ertsgebergte)) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Oberwiesenthal (Ertsgebergte),1 Apartman, 16 Hotelek, 1 Nyaraló, 1 Üdülőpark, 1 Apart hotel, 1 Gasthof és 1 Pension Ezt is megtekintheti a Zooveren: Oberwiesenthal (Ertsgebergte),24 fényképek nyaralásokról Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Oberwiesenthal (Ertsgebergte) Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Oberwiesenthal (Ertsgebergte) Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Saksen (Sachsen)

17 vélemény Oberwiesenthal (Ertsgebergte)

7,5
  • Tegyen a természetért! 8,5

Zoover link az Ön weboldalára

Több lehetőségért kattintson ide

Poll

Hány pohár alkoholt iszik meg a nyaraláson naponta?