Ischia / Ischia Porto (op eiland Ischia) ennyit kap: 8,7 / 10, a következő alapján: 20 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Ischia / Ischia Porto (op eiland Ischia)) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Ischia / Ischia Porto (op eiland Ischia),6 Apartmanok, 65 Hotelek, 1 Nyaraló, 1 Apart hotel, 1 Szoba reggelivel és 1 Hostel Ezt is megtekintheti a Zooveren: Ischia / Ischia Porto (op eiland Ischia),16 fényképek nyaralásokról Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Ischia / Ischia Porto (op eiland Ischia) Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Ischia / Ischia Porto (op eiland Ischia) Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Campanië

20 vélemény Ischia / Ischia Porto (op eiland Ischia)

8,7
  • Értékelés 8,7