Castiglione della Pescaia ennyit kap: 8,8 / 10, a következő alapján: 34 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Castiglione della Pescaia) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Castiglione della Pescaia,14 Apartmanok, 4 Kempingek, 11 Hotelek, 5 Nyaralók, 1 Üdülőpark, 1 Szoba reggelivel, 2 Bungalók, 2 Gasthof és 1 Falusi turizmus Ezt is megtekintheti a Zooveren: Castiglione della Pescaia,46 fényképek nyaralásokról Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Castiglione della Pescaia Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Castiglione della Pescaia Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Toszkána

34 vélemény Castiglione della Pescaia

• Tegyen a természetért! 8,7

Zoover link az Ön weboldalára

Több lehetőségért kattintson ide

Poll

Hány pohár alkoholt iszik meg a nyaraláson naponta?