Prato Allo Stelvio / Prad am Stilfserjoch ennyit kap: 8,1 / 10, a következő alapján: 40 vélemény
Kiváncsi, hogy mások mit gondoltak az itteni (Prato Allo Stelvio / Prad am Stilfserjoch) nyaralásukról? Akkor nézze meg a többiek véleményét ezen a weboldalon. Esetleg Ön töltötte itt a nyaralását? Akkor pedig mi vagyunk kiváncsiak az Ön véleményére! Így találhat értékeléseket erről: Prato Allo Stelvio / Prad am Stilfserjoch,2 Apartmanok, 2 Kempingek, 4 Hotelek, 1 Gasthof és 1 Pension Ezt is megtekintheti a Zooveren: Prato Allo Stelvio / Prad am Stilfserjoch,5 fényképek nyaralásokról Ezen az oldalon talál itteni szálláshelyeket: Prato Allo Stelvio / Prad am Stilfserjoch Nézzen meg más szálláshelyeket is itt: Prato Allo Stelvio / Prad am Stilfserjoch Nézzen meg minden szálláslehetőséget itt: Trentino en Zuid Tirol

40 vélemény Prato Allo Stelvio / Prad am Stilfserjoch

8,1